• Sparta'25 1

  • Programma

    DatumThuisteamUitteamSoortAanvangStatusDetails
    22-11De ValkSparta'25regulier14:30Te spelen
    29-11Sparta'25Oirschot Vooruitregulier14:30Te spelen
    06-12HaelenSparta'25regulier14:00Te spelen
    13-12Sparta'25SV Somerenregulier14:00Te spelen
    17-01Sparta'25Marvilderegulier14:30Te spelen
    24-01HilvariaSparta'25regulier14:30Te spelen
    31-01Sparta'25Rood Wit Vregulier14:30Te spelen
    07-02SV ValkenswaardSparta'25regulier14:30Te spelen
  • Uitslagen

    DatumThuisteamUitteamUitslagSoortDetails
    08-11RKVVOSparta'25regulier
    01-11Sparta'25Hilvariaregulier
    25-10BraakhuizenSparta'25regulier
    18-10Sparta'25NWCregulier
    11-10Rood Wit VSparta'254 - 0regulier
    04-10Sparta'25SV Valkenswaard0 - 0regulier
    27-09Mierlo HoutSparta'255 - 2regulier
    20-09Sparta'25Beerse Boys2 - 0regulier
    13-09Vianen VooruitSparta'253 - 2beker
    06-09Sparta'25Deurne1 - 1beker
  • Stand

    #TeamGSGWGLVLVTPT
    1Marvilde33001249
    2SV Someren43011049
    3NWC3210517
    4Braakhuizen4211857
    5Mierlo Hout2200736
    6Oirschot Vooruit4202446
    7Hilvaria3120435
    8SV Valkenswaard3111514
    9RKVVO3111354
    10Sparta'254112494
    11Rood Wit V3102463
    12Beerse Boys40132101
    13De Valk3003480
    14Haelen3003090
  • Bekerstand

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1GSV'283120735
    2Vianen Vooruit3120545
    3Deurne3030443
    4Sparta'253012381
  • Spelers

    Naam
    Berg, Tijn van den
    Biemans, Dirk
    Brouwers, Ron
    Bussers, Bryan
    Cleutjens, Philippe
    Gilsing, Stan
    Hajema, Denzel
    Heijnsbergen, Daan van
    Heijnsbergen, Rick van
    Koot, Michiel
    Lankveld, Robbert van
    Leenders, Dominique
    Lieshout, Robertino van
    Lok, Brent
    Louw, Mart de
    Megens, Thomas
    Melis, Rolan van
    Meulensteen, Daan
    Rietberg, Jelle
    Rixtel, Dirk van
    Rooij, Raoul van
    Rossum, Dennis van
    Schijndel, Elco van
    Schoones, Freek
    Veen, Christiaan van
    Ven, Ruud van de
    Ven, Stan van de
    Verbruggen, Cas
    Verbruggen, Daan
    Vijfeijken, Ron van
    Werdens, Bram
    Wijdeven, Ties van de
    Wit, Janick de

    Er is 1 teamlid waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Erp, Jos vanOverige stafMateriaalman
    Gramser, RemyOverige stafTeammanager
    Kluijtmans, MaartenOverige stafTeammanager
    Methorst, PatrickTechnische stafTrainer/coach
    Vermeulen, MarkTechnische stafAss.-trainer/coach
  • Wedstrijdverslag maken

    Klik hier om een wedstrijdverslag voor dit team te maken.