• Sparta'25 1

  • Programma

    DatumThuisteamUitteamSoortAanvangStatusDetails
    11-12Sparta'25 1Heeswijk 1regulier14:00Te spelen
    05-02Rhode/VSB 1Sparta'25 1regulier14:30Te spelen
    12-02Sparta'25 1DAW Schaijk 1regulier14:30Te spelen
    05-03Groesbeekse Boys 1Sparta'25 1regulier14:00Te spelen
    12-03Sparta'25 1Schijndel/DE WIT 1regulier14:30Te spelen
  • Uitslagen

    DatumThuisteamUitteamUitslagSoortDetails
    04-12Olympia'18 1Sparta'25 11 - 2regulier
    27-11Sparta'25 1SSS'18 10 - 3regulier
    20-11Eendracht '30 1Sparta'25 11 - 2regulier
    13-11Sparta'25 1Prinses Irene 10 - 0regulier
    06-11Volkel 1Sparta'25 11 - 2regulier
    30-10Sparta'25 1Boekel Sport 12 - 0regulier
    16-10Schijndel/DE WIT 1Sparta'25 10 - 4regulier
    09-10Sparta'25 1Groesbeekse Boys 11 - 1regulier
    02-10DAW Schaijk 1Sparta'25 13 - 2regulier
  • Stand

    #TeamGSGWGLVLVTPT
    1Sparta'25 110532151018
    2Olympia'18 11053211618
    3DAW Schaijk 110433151315
    4Heeswijk 11035212814
    5SSS'18 110424141614
    6Eendracht '30 110343181413
    7Volkel 110415121513
    8Schijndel/DE WIT 110343101313
    9Prinses Irene 110334131412
    10Rhode/VSB 11032591111
    11Boekel Sport 11032591511
    12Groesbeekse Boys 110244131610
  • Bekerstand

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Wittenhorst 133001319
    2Boekel Sport 13021572
    3Sparta'25 13021492
    4Volharding 13021492
  • Spelers

    Naam
    Berg, Tijn van den
    Biemans, Dirk
    Bussers, Bryan
    Cleutjens, Philippe
    Divanis, Ilias
    Hajema, Denzel
    Heijnsbergen, Daan van
    Heijnsbergen, Rick van
    Horik, Tim van
    Jansen, Mike
    Koot, Michiel
    Megens, Thomas
    Meulensteen, Thijs
    Schoones, Freek
    Ven, Stan van de
    Verbruggen, Cas
    Werdens, Bram
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Kluijtmans, MaartenOverige stafTeammanager
    Kluijtmans, MaartenTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslag maken

    Klik hier om een wedstrijdverslag voor dit team te maken.