• Sparta'25 7

  • Sparta'25 7

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Programma

    DatumThuisteamUitteamSoortAanvangStatusDetails
    05-02Sparta'25 7S.V. Brandevoort 4regulier10:00Te spelen
    12-02Mifano 3Sparta'25 7regulier10:30Te spelen
    05-03MVC 2Sparta'25 7regulier11:00Te spelen
    12-03Sparta'25 7Gemert 8regulier10:00Te spelen
    19-03SV De Braak 6Sparta'25 7regulier10:00Te spelen
    26-03Sparta'25 7Boerdonk 3regulier10:00Te spelen
    02-04ASV'33 5Sparta'25 7regulier10:00Te spelen
    16-04Sparta'25 7Bruheze 4regulier10:00Te spelen
    23-04Stiphout Vooruit 5Sparta'25 7regulier10:45Te spelen
  • Uitslagen

    DatumThuisteamUitteamUitslagSoortDetails
    29-01Bruheze 4Sparta'25 73 - 3regulier
    11-12Sparta'25 7ELI 42 - 4regulier
    04-12Mierlo Hout 6Sparta'25 71 - 4regulier
    27-11Sparta'25 7Stiphout Vooruit 53 - 1regulier
  • Stand

    #TeamGSGWGLVLVTPT
    1Mifano 310802321724
    2Sparta'25 711713382222
    3S.V. Brandevoort 410622351620
    4SV De Braak 610613353419
    5Stiphout Vooruit 511614271519
    6Mierlo Hout 611524372817
    7Bruheze 411425333414
    8Boerdonk 310415262713
    9ELI 411416294313
    10MVC 211317233210
    11Gemert 81130821449
    12ASV'33 51120920446
  • Bekerstand

    #TeamGSGWGLVLVTPT
    1Sparta'25 733003639
    2ELI 4310213143
    3Gemert 1431028203
    4Boerdonk 431026263
  • Spelers

    Naam
    Adriaans, Michael
    Dinther, Stan van
    Enden, Jan van den
    Gerrits, Joris
    Heesakkers, Nick
    Krol, Jeroen
    Laarschot, Rob van de
    Laarschot, Tom van de
    Lahaije, Stan
    Martens, Mikel
    Schoones, Johan
    Simons, Guus
    Slaets, Richard
    Vijfeijken, Bas van

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Martens, MikelOverige stafTeammanager
    Martens, MikelTechnische stafTrainer/coach