• Sparta'25 7

  • Sparta'25 7

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Programma

    DatumThuisteamUitteamSoortAanvangStatusDetails
    09-10Sparta'25 7MVC 2regulier10:00Te spelen
    18-10Sparta'25 7Gemert 7beker19:30Te spelen
    23-10Gemert 8Sparta'25 7regulier12:30Te spelen
    30-10Sparta'25 7SV De Braak 6regulier10:00Te spelen
    06-11Boerdonk 3Sparta'25 7regulier12:30Te spelen
    13-11Sparta'25 7ASV'33 5regulier10:00Te spelen
    27-11Sparta'25 7Stiphout Vooruit 5regulier10:00Te spelen
    04-12Mierlo Hout 6Sparta'25 7regulier11:00Te spelen
    11-12Sparta'25 7ELI 4regulier10:00Te spelen
  • Uitslagen

    DatumThuisteamUitteamUitslagSoortDetails
    02-10Sparta'25 7Mifano 32 - 3regulier
    25-09S.V. Brandevoort 4Sparta'25 71 - 2regulier
    18-09Sparta'25 7ELI 410 - 1beker
    11-09Sparta'25 7Boerdonk 412 - 0beker
    04-09Gemert 14Sparta'25 72 - 14beker
  • Stand

    #TeamGSGWGLVLVTPT
    1Bruheze 422001426
    2Mifano 32200636
    3Stiphout Vooruit 51100303
    4Boerdonk 31100423
    5S.V. Brandevoort 42101523
    6Mierlo Hout 62101863
    7Sparta'25 72101443
    8ELI 42101673
    9SV De Braak 62101793
    10Gemert 82002270
    11MVC 22002290
    12ASV'33 520021110
  • Bekerstand

    #TeamGSGWGLVLVTPT
    1Sparta'25 733003639
    2ELI 4310213143
    3Gemert 1431028203
    4Boerdonk 431026263
  • Spelers

    Naam
    Adriaans, Michael
    Dinther, Stan van
    Enden, Jan van den
    Gerrits, Joris
    Heesakkers, Nick
    Krol, Jeroen
    Laarschot, Rob van de
    Laarschot, Tom van de
    Lahaije, Stan
    Martens, Mikel
    Schoones, Johan
    Slaets, Richard
    Vijfeijken, Bas van

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Martens, MikelOverige stafTeammanager
    Martens, MikelTechnische stafTrainer/coach