• Sparta'25 6

  • Sparta'25 6

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Programma

    DatumThuisteamUitteamSoortAanvangStatusDetails
    05-02NWC 8Sparta'25 6regulier10:00Te spelen
    12-02Sparta'25 6Mariahout 4regulier10:00Te spelen
    05-03SV Venray 9Sparta'25 6regulier12:30Te spelen
    12-03Sparta'25 6Gemert 5regulier10:00Te spelen
    19-03ELI 3Sparta'25 6regulier12:30Te spelen
    26-03Sparta'25 6Stiphout Vooruit 4regulier10:00Te spelen
    02-04Deurne 5Sparta'25 6regulier10:30Te spelen
    16-04Sparta'25 6SV De Braak 4regulier10:00Te spelen
    23-04Mierlo Hout 5Sparta'25 6regulier11:00Te spelen
  • Uitslagen

    DatumThuisteamUitteamUitslagSoortDetails
    29-01SV De Braak 4Sparta'25 62 - 2regulier
    11-12Sparta'25 6HVV Helmond 310 - 0regulier
    04-12Handel 3Sparta'25 60 - 1regulier
  • Stand

    #TeamGSGWGLVLVTPT
    1Sparta'25 61081133825
    2ELI 311722551623
    3NWC 811722481923
    4SV De Braak 411623352720
    5Mierlo Hout 510613372719
    6Mariahout 49513312216
    7Gemert 511515322716
    8SV Venray 910415395913
    9Handel 31030717249
    10Deurne 51021722357
    11Stiphout Vooruit 41012722365
    12HVV Helmond 390099800
  • Beker stand

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Gemert 532101057
    2Sparta'25 63201756
    3ASV'33 43111994
    4VOW 330035120
  • Spelers

    Naam
    Al juma, Jason
    Berg, Arno van den
    Bogaard, Christiaan van den
    Claessens, Joost
    Eert, Hans van
    Huibers, Jordy
    Hurkmans, Guus
    Khalil, Mohammed
    Lieshout, Robertino van
    Meulensteen, Edwin
    Meulensteen, Sander
    Raaijmakers, Rob
    Zutphen, Mark van

    Er zijn 9 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bussers, JosOverige stafTeammanager
    Bussers, JosTechnische stafTrainer/coach
    Heesakkers, JohnTechnische stafAss.-trainer/coach

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.