• Sparta'25 VR1

  • Sparta'25 VR1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Programma

    DatumThuisteamUitteamSoortAanvangStatusDetails
    25-02Mierlo Hout VR1Sparta'25 VR1regulier11:00Te spelen
    27-02Sparta'25 VR1Festilent VR2beker19:30Te spelen
    05-03Sparta'25 VR1Nederwetten VR1regulier20:00Te spelen
    10-03Braakhuizen VR1Sparta'25 VR1regulier11:00Te spelen
    17-03Sparta'25 VR1VOW VR2regulier12:00Te spelen
    21-03Sparta'25 VR1Mariahout VR1regulier20:00Te spelen
    24-03Geldrop VR2Sparta'25 VR1regulier10:30Te spelen
    01-04RKGSV VR1Sparta'25 VR1regulier11:00Te spelen
    07-04Sparta'25 VR1ELI VR1regulier12:00Te spelen
    14-04Mariahout VR1Sparta'25 VR1regulier11:00Te spelen
  • Uitslagen

    DatumThuisteamUitteamUitslagSoortDetails
    17-12VOW VR2Sparta'25 VR10 - 3regulier
  • Stand

    #TeamGSGWGLVLVTPT
    1S.V. Brandevoort VR112111074734
    2Sparta'25 VR1981060525
    3RKGSV VR110613332219
    4ELI VR111614431519
    5Mierlo Hout VR111614292319
    6VOW VR212615373119
    7Mariahout VR19522301017
    8Nederwetten VR111416232713
    9Boskant VR11230924479
    10RKSV Nuenen VR31122721278
    11Geldrop VR21121827367
    12Braakhuizen VR111001121530
  • Beker stand

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Sparta'25 VR132101747
    2Erp VR13201856
    3RKSV Boerdonk VR13111974
    4Bavos VR230032200
  • Spelers

    Naam
    Beekmans, Puck
    Biermann, Elke
    Boxtel, Emmy van
    Buter, Marit
    Eert - de Groot, Charlotte van
    Gilsing, Senne
    Hageman, Maartje
    Heijden, Eveline van der
    Jansen-Happé, Saskia
    Kantelberg, Claudia
    Kuijlen, Marlie van der
    Linden, Aniek van der
    Linden, Robin van der
    Rijt, Demi van
    Scheltens, Sterre
    Verbakel, Lara
    Vereijken, Sara
    Verhagen, Marjolein
    Vialle, Lisa

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Beekmans, PatrickOverige stafTeammanager
    Dinther, Rinie vanOverige stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Verheijen, MarijkeTechnische stafAssistent-trainer/coach