• Sparta'25 VR1

  • Sparta'25 VR1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Programma

    DatumThuisteamUitteamSoortAanvangStatusDetails
    05-02Sparta'25 VR1ST Handel/Elsendorp VR1regulier11:00Te spelen
    12-02ST Heeswijk/Avesteyn VR2Sparta'25 VR1regulier10:00Te spelen
    26-02Mariahout VR1Sparta'25 VR1regulier11:00Te spelen
    05-03Volkel VR1Sparta'25 VR1regulier11:00Te spelen
    12-03Sparta'25 VR1Mariahout VR1regulier12:00Te spelen
    19-03RKVV Keldonk VR1Sparta'25 VR1regulier10:00Te spelen
    26-03Sparta'25 VR1SSS'18 VR2regulier12:00Te spelen
    16-04Sparta'25 VR1ST SV Someren/NWC VR2regulier12:00Te spelen
    23-04Bavos VR1Sparta'25 VR1regulier10:00Te spelen
  • Uitslagen

    DatumThuisteamUitteamUitslagSoortDetails
    29-01ST SV Someren/NWC VR2Sparta'25 VR18 - 0regulier
    11-12Sparta'25 VR1ELI VR12 - 1regulier
    04-12S.V. Brandevoort VR1Sparta'25 VR17 - 4regulier
    27-11Sparta'25 VR1Bavos VR11 - 2regulier
  • Stand

    #TeamGSGWGLVLVTPT
    1Schijndel/DE WIT VR1161411881943
    2Sparta'25 VR1161312612640
    3Bavos VR1161114461234
    4Mariahout VR116808293324
    5ELI VR116727243923
    6Volkel VR116637322621
    7ST Avesteyn/Heeswijk VR2163112185610
    8RKVV Keldonk VR11622129438
    9FC de Rakt VR11613128616
  • Beker stand

    Geen informatie

  • Spelers

    Naam
    Beekmans, Puck
    Biermann, Elke
    Boxtel, Emmy van
    Buter, Marit
    Eert - de Groot, Charlotte van
    Erp, Myrne van
    Gilsing, Senne
    Hageman, Maartje
    Heijden, Eveline van der
    Jansen-Happé, Saskia
    Kantelberg, Claudia
    Kuijlen, Marlie van der
    Linden, Aniek van der
    Rijt, Demi van
    Scheltens, Sterre
    Schijndel, Kiki van
    Stiphout, Eefje van
    Vereijken, Sara
    Verhagen, Marjolein
    Verheijen, Marijke
    Vermeulen, Juul
    Vialle, Lisa
    Visscher, Tessa de
    Zutphen, Marit van

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Beekmans, PatrickTechnische stafTrainer/coach
    Beekmans, PatrickOverige stafTeammanager
    Dinther, Rinie vanTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Verheijen, MarijkeTechnische stafAss.-trainer/coach