• Sparta'25 VR1

  • Sparta'25 VR1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Programma

    DatumThuisteamUitteamSoortAanvangStatusDetails
    30-01Sparta'25 VR1DVG VR1regulier11:00Te spelen
    06-02Mariahout VR1Sparta'25 VR1regulier11:00Te spelen
    13-02Sparta'25 VR1FC de Rakt VR1regulier11:00Te spelen
    20-02RKVV Keldonk VR1Sparta'25 VR1regulier10:00Te spelen
    20-03DVG VR1Sparta'25 VR1regulier11:00Te spelen
    27-03Bavos VR1Sparta'25 VR1regulier10:00Te spelen
    03-04Sparta'25 VR1Schijndel/DE WIT VR1regulier11:00Te spelen
    10-04Sparta'25 VR1ELI VR1regulier11:00Te spelen
    24-04Volkel VR1Sparta'25 VR1regulier11:00Te spelen
  • Uitslagen

    DatumThuisteamUitteamUitslagSoortDetails
    12-12ST Avesteyn/Heeswijk VR2Sparta'25 VR12 - 5regulier
    05-12Sparta'25 VR1Volkel VR14 - 1regulier
  • Stand

    #TeamGSGWGLVLVTPT
    1Schijndel/DE WIT VR1650132815
    2Sparta'25 VR16501281015
    3Mariahout VR1750219915
    4Bavos VR1631224510
    5ST Avesteyn/Heeswijk VR27313111810
    6ELI VR162139187
    7Volkel VR1721416167
    8RKVV Keldonk VR172145157
    9FC de Rakt VR170435254
    10DVG VR150143281
  • Beker stand

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Gemert VR132102267
    2Sparta'25 VR132101957
    3Boerdonk VR131027203
    4Bruheze VR230033200
  • Spelers

    Naam
    Biermann, Elke
    Boxtel, Emmy van
    Eert - de Groot, Charlotte van
    Erp, Myrne van
    Heijden, Eveline van der
    Jansen-Happé, Saskia
    Kantelberg, Claudia
    Kuijlen, Marlie van der
    Rhee, Jenna van
    Rijt, Demi van
    Scheepers, Wieke
    Schijndel, Kiki van
    Vereijken, Sara
    Verhagen, Marjolein
    Visscher, Tessa de

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Beekmans, PatrickTechnische stafTrainer/coach
    Beekmans, PatrickOverige stafTeammanager
    Dinther, Rinie vanTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)