• Sparta'25 VR1

  • Sparta'25 VR1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Programma

    DatumThuisteamUitteamSoortAanvangStatusDetails
    12-10Sparta'25 VR1Volkel VR1regulier20:00Te spelen
    16-10Mariahout VR1Sparta'25 VR1regulier11:00Te spelen
    30-10Sparta'25 VR1RKVV Keldonk VR1regulier11:00Te spelen
    06-11SSS'18 VR2Sparta'25 VR1regulier09:45Te spelen
    13-11Sparta'25 VR1Bruheze VR1regulier11:00Te spelen
    27-11Sparta'25 VR1Bavos VR1regulier12:00Te spelen
    04-12S.V. Brandevoort VR1Sparta'25 VR1regulier10:30Te spelen
    11-12Sparta'25 VR1ELI VR1regulier11:00Te spelen
  • Uitslagen

    DatumThuisteamUitteamUitslagSoortDetails
    02-10Sparta'25 VR1ST Heeswijk/Avesteyn VR24 - 0regulier
    25-09ST Handel/Elsendorp VR1Sparta'25 VR11 - 3regulier
    18-09Boekel Sport VR1Sparta'25 VR18 - 0beker
    11-09Sparta'25 VR1Erp VR13 - 0beker
    04-09Gemert VR1Sparta'25 VR112 - 1beker
  • Stand

    #TeamGSGWGLVLVTPT
    1Schijndel/DE WIT VR1161411881943
    2Sparta'25 VR1161312612640
    3Bavos VR1161114461234
    4Mariahout VR116808293324
    5ELI VR116727243923
    6Volkel VR116637322621
    7ST Avesteyn/Heeswijk VR2163112185610
    8RKVV Keldonk VR11622129438
    9FC de Rakt VR11613128616
  • Beker stand

    Geen informatie

  • Spelers

    Naam
    Beekmans, Puck
    Biermann, Elke
    Boxtel, Emmy van
    Buter, Marit
    Eert - de Groot, Charlotte van
    Erp, Myrne van
    Gilsing, Senne
    Hageman, Maartje
    Heijden, Eveline van der
    Jansen-Happé, Saskia
    Kantelberg, Claudia
    Kuijlen, Marlie van der
    Linden, Aniek van der
    Rijt, Demi van
    Scheltens, Sterre
    Schijndel, Kiki van
    Stiphout, Eefje van
    Vereijken, Sara
    Verhagen, Marjolein
    Verheijen, Marijke
    Vermeulen, Juul
    Vialle, Lisa
    Visscher, Tessa de
    Zutphen, Marit van

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Beekmans, PatrickTechnische stafTrainer/coach
    Beekmans, PatrickOverige stafTeammanager
    Dinther, Rinie vanTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Verheijen, MarijkeTechnische stafAss.-trainer/coach