• Sparta'25 VR1

  • Sparta'25 VR1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumThuisteamUitteamUitslagSoortDetails
    26-05Boskant VR1Sparta'25 VR10 - 12regulier
    12-05Sparta'25 VR1RKGSV VR15 - 0regulier
    21-04Sparta'25 VR1RKSV Nuenen VR34 - 0regulier
    14-04Mariahout VR1Sparta'25 VR11 - 7regulier
    07-04Sparta'25 VR1ELI VR11 - 0regulier
  • Stand

    #TeamGSGWGLVLVTPT
    1Sparta'25 VR12220201471262
    2S.V. Brandevoort VR12218311402057
    3ELI VR1221327842641
    4Mierlo Hout VR122967594433
    5VOW VR2221039665233
    6Mariahout VR122967594633
    7RKSV Nuenen VR3228410434228
    8RKGSV VR1228410516228
    9Nederwetten VR1228212466226
    10Boskant VR1227213638523
    11Geldrop VR2224216438114
    12Braakhuizen VR122002262750
  • Beker stand

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Sparta'25 VR132101747
    2Erp VR13201856
    3RKSV Boerdonk VR13111974
    4Bavos VR230032200
  • Spelers

    Naam
    Beekmans, Puck
    Biermann, Elke
    Boxtel, Emmy van
    Buter, Marit
    Eert - de Groot, Charlotte van
    Gilsing, Senne
    Hageman, Maartje
    Heijden, Eveline van der
    Jansen-Happé, Saskia
    Kantelberg, Claudia
    Kuijlen, Marlie van der
    Linden, Aniek van der
    Linden, Robin van der
    Rijt, Demi van
    Scheltens, Sterre
    Verbakel, Lara
    Vereijken, Sara
    Verhagen, Marjolein
    Vialle, Lisa

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Beekmans, PatrickOverige stafTeammanager
    Dinther, Rinie vanOverige stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Verheijen, MarijkeTechnische stafAssistent-trainer/coach