• Sparta'25 VR1

  • Sparta'25 VR1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Programma

    DatumThuisteamUitteamSoortAanvangStatusDetails
    29-05RKVV Keldonk VR1Sparta'25 VR1regulier10:00Te spelen
  • Uitslagen

    DatumThuisteamUitteamUitslagSoortDetails
    22-05ELI VR1Sparta'25 VR12 - 4regulier
    15-05Sparta'25 VR1ST Avesteyn/Heeswijk VR24 - 3regulier
    01-05Mariahout VR1Sparta'25 VR12 - 4regulier
    24-04Volkel VR1Sparta'25 VR11 - 3regulier
    10-04Sparta'25 VR1ELI VR14 - 0regulier
    03-04Sparta'25 VR1Schijndel/DE WIT VR13 - 3regulier
    27-03Bavos VR1Sparta'25 VR12 - 1regulier
  • Stand

    #TeamGSGWGLVLVTPT
    1Schijndel/DE WIT VR1141211831837
    2Sparta'25 VR1151212592537
    3Bavos VR114101340931
    4Mariahout VR116808293324
    5ELI VR116727243923
    6Volkel VR115636322421
    7ST Avesteyn/Heeswijk VR2163112185610
    8RKVV Keldonk VR11522118418
    9FC de Rakt VR11513118566
  • Beker stand

    Geen informatie

  • Spelers

    Naam
    Biermann, Elke
    Boxtel, Emmy van
    Eert - de Groot, Charlotte van
    Erp, Myrne van
    Heijden, Eveline van der
    Jansen-Happé, Saskia
    Kantelberg, Claudia
    Kuijlen, Marlie van der
    Rhee, Jenna van
    Rijt, Demi van
    Schijndel, Kiki van
    Vereijken, Sara
    Verhagen, Marjolein
    Visscher, Tessa de

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Beekmans, PatrickTechnische stafTrainer/coach
    Beekmans, PatrickOverige stafTeammanager
    Dinther, Rinie vanTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)