• Programma komende week

    Deze pagina bevat alleen het programma voor de komende week. 

    Het volledige programma van je team is te vinden op de teampagina.

  • Programma Senioren

    DatumThuisteamUitteamSoortVertrekAanvangStatusScheidsrechterDetails
    21-05Schijndel/DE WIT G1JMSparta'25 G1regulier10:15Te spelenP. (Paul) van de Rijt
    22-05Sparta'25 1NWC 1regulier14:30Te spelenF.H.M. (Frank) Engelen
    22-05NWC 2Sparta'25 2regulier12:00Te spelenD. (Danny) van Veenendaal
    22-05Sparta'25 3Nijnsel/TVE Reclame 3regulier10:00Te spelenJ.M.L. (John) Meulders
    22-05Mariahout 3Sparta'25 4regulier10:30Te spelenA.J.M. (Ario) Vesters
    22-05Elsendorp 2Sparta'25 6regulier11:00Te spelen
    22-05Sparta'25 7ELI 5regulier10:00Te spelenAfgeschermd
    22-05DVG 6Sparta'25 8regulier12:00Te spelenAfgeschermd
    22-05Sparta'25 9SV Someren 13regulier12:00Te spelenA. (Arno) Leenders
    22-05ELI VR1Sparta'25 VR1regulier11:00Te spelen
    25-05Stiphout Vooruit 8Sparta'25 9regulier20:00Te spelen
  • Programma Junioren

    DatumThuisteamUitteamSoortVertrekAanvangStatusScheidsrechterDetails
    24-05Sparta'25 JO15-2Mariahout JO15-1JMregulier19:00Te spelen
    23-05Sparta'25 MO17-1Boskant MO17-1regulier19:15Te spelen
    21-05SV Someren JO19-1Sparta'25 JO19-1regulier15:15Te spelenD.L. (Daan) Janssens
    21-05 AFGELASTSparta'25 JO19-2Nieuw Woensel JO19-1regulierAFGELASTAfgelast
    21-05 AFGELASTBoskant JO19-1Sparta'25 JO19-3regulierAFGELASTAfgelastM.A.M. (Maarten) van der Linden
    21-05Sparta'25 JO17-1Schijndel/DE WIT JO17-1regulier15:00Te spelenJ.G.M. (Johnny) van den Meerendonk
    21-05Sparta'25 JO17-2SV TOP JO17-2regulier13:15Te spelenF. (Ferry) van den Elzen
    21-05RKSV Heeze JO17-2Sparta'25 JO17-3regulier15:00Te spelen
    21-05Sparta'25 JO15-1EGS'20 JO15-1JMregulier11:45Te spelenJ.H. (Mark) Kolenberg
    21-05Mariahout JO14-1JMSparta'25 JO14-2regulier12:00Te spelenAfgeschermd
    21-05Bruheze MO17-1Sparta'25 MO17-1regulier12:30Te spelenAfgeschermd
    21-05SV Someren MO15-1Sparta'25 MO15-1regulier13:00Te spelen
  • Programma pupillen

    DatumThuisteamUitteamSoortVertrekAanvangStatusScheidsrechterDetails
    28-05Sparta '25 JO6 / SpartaantjesTrainingTraining09:15Te spelen
    28-05Sparta '25 JO7 / Mini-FTrainingTraining09:00Te spelen
    21-05Sparta'25 JO13-1JMGemert JO13-4regulier10:30Te spelenL.J. (Liam) Roche
    21-05Sparta'25 JO12-1JMZwaluw VFC JO12-1regulier11:00Te spelenM.H.G. (Cristian) de Wit
    21-05MVC JO12-1Sparta'25 JO12-2JMregulier11:00Te spelen
    21-05Vorstenbossche Boys JO11-1JMSparta'25 JO11-1JMregulier12:00Te spelenF.C.T. (Tjeu) Vogels
    21-05ASV'33 JO11-1Sparta'25 JO11-2JMregulier10:30Te spelen
    21-05Sparta'25 JO11-3JMS.V. Tongelre JO11-1regulier09:15Te spelenAfgeschermd
    21-05 AFGELASTSparta'25 JO11-4Avesteyn JO11-2regulierAFGELASTAfgelast
    21-05Rhode/VSB JO10-1Sparta'25 JO10-1regulier10:30Te spelen
    21-05Sparta'25 JO10-2JMBlerick JO10-1regulier10:30Te spelen
    21-05Sparta'25 JO10-3JMEMK JO10-1regulier09:15Te spelen
    21-05Geldrop JO9-2Sparta'25 JO9-1regulier08:45Te spelen
    21-05Sparta'25 JO9-3JMBoekel Sport JO9-3JMregulier10:30Te spelen
    21-05Sparta'25 JO9-4JMNWC JO9-4regulier09:15Te spelen
    21-05S.V. Brandevoort JO8-2Sparta'25 JO8-1regulier10:45Te spelen
    21-05Sparta'25 JO8-2SJVV JO8-1regulier10:30Te spelen
    21-05Boekel Sport JO8-2JMSparta'25 JO8-3regulier09:15Te spelen
    21-05SV Unitas'59 JO8-5Sparta'25 JO8-4JMregulier08:30Te spelen
    21-05Mierlo Hout JO8-3Sparta'25 JO8-5regulier08:30Te spelen
    21-05Sparta '25 JO6 / SpartaantjesTrainingTraining09:15Te spelen
    21-05Sparta '25 JO7 / Mini-FTrainingTraining09:00Te spelen