Home
Wedstrijden
Programma
Volgende week
Uitslagen
Afgelastingen
Teams
Voorlopige teamindeling senioren
Voorlopige teamindeling jeugd
Senioren
1
2
3
4
5
6
7
JO23
35+ (7x7)
Veteranen
Vrouwen
VR1
VR30+ 1
MO20
G-voetbal
G1
Junioren
JO19-1
JO19-2
JO17-1
JO17-2
JO15-1
JO15-2
JO15-3
Meisjes
MO17-1
MO15-1
Pupillen
JO13-1
JO13-2
JO13-3
JO12-2
JO12-3
JO12-4
JO11-1
JO11-2
JO11-3
JO11-4
JO10-1
JO10-2
JO10-3
JO10-4
JO9-1
JO9-2
JO9-3
JO9-4
JO8-1
JO8-2
JO8-3
JO8-4
JO8-5
Mini's
JO7 / Mini-F
JO6 / Spartaantjes
Clubinfo
Clubgegevens
Contact
Bestuur & Commissies
Hoofdbestuur
Com. Activiteiten
Com. Communicatie
Com. Internet
Com. Jeugdzaken
Com. Sponsoring
Vacatures
Maatschappelijke stage
Duurzaamheid
Obligatielening
Historie
Erelijst
Historische voorzitters
Historische seizoenen
Evenementen
Toernooien
Kersttoernooi
Carnavalstoernooi
Winterkwis
Darttoernooi
Sandiacre Town F.C.
Keezen
Quiz-avond
Gallery
Rommelmarkt
Inschrijven
Contact & Locatie
Info voor leden
Lidmaatschap
Lid worden
Proeftraining
Contributieregeling
Wijziging doorgeven
Lidmaatschap opzeggen
Vrijwilligers
Vacatures
Maatschappelijke stage
Gedragsregels NOC/NSF
Trainers en leiders
Spelervolgsysteem
Ereleden
Leden van verdienste
Normen & Waarden
Vertrouwenspersoon
Laola-veld
Kleding
Sponsoren
Sponsoren
Sponsor worden
Vriendenclub Sparta'25
Onze sponsoren
Media
Video's
Historie
Fotoalbums
Home
Wedstrijden
+
Programma
+
Programma
Volgende week
Uitslagen
Afgelastingen
Teams
+
Voorlopige teamindeling senioren
Voorlopige teamindeling jeugd
Senioren
+
1
2
3
4
5
6
7
JO23
35+ (7x7)
Veteranen
Vrouwen
+
VR1
VR30+ 1
MO20
G-voetbal
+
G-voetbal
G1
Junioren
+
JO19-1
JO19-2
JO17-1
JO17-2
JO15-1
JO15-2
JO15-3
Meisjes
+
MO17-1
MO15-1
Pupillen
+
JO13-1
JO13-2
JO13-3
JO12-2
JO12-3
JO12-4
JO11-1
JO11-2
JO11-3
JO11-4
JO10-1
JO10-2
JO10-3
JO10-4
JO9-1
JO9-2
JO9-3
JO9-4
JO8-1
JO8-2
JO8-3
JO8-4
JO8-5
Mini's
+
JO7 / Mini-F
JO6 / Spartaantjes
Clubinfo
+
Clubgegevens
Contact
Bestuur & Commissies
+
Hoofdbestuur
Com. Activiteiten
Com. Communicatie
Com. Internet
Com. Jeugdzaken
Com. Sponsoring
Vacatures
Maatschappelijke stage
Duurzaamheid
+
Obligatielening
Historie
+
Historie
Erelijst
Historische voorzitters
Historische seizoenen
Evenementen
+
Toernooien
+
Kersttoernooi
Carnavalstoernooi
Winterkwis
Darttoernooi
Sandiacre Town F.C.
Keezen
Quiz-avond
+
Quiz-avond
Gallery
Rommelmarkt
+
Rommelmarkt
Inschrijven
Contact & Locatie
Info voor leden
+
Lidmaatschap
+
Lid worden
Proeftraining
Contributieregeling
Wijziging doorgeven
Lidmaatschap opzeggen
Vrijwilligers
+
Vacatures
Maatschappelijke stage
Gedragsregels NOC/NSF
Trainers en leiders
+
Spelervolgsysteem
Ereleden
Leden van verdienste
Normen & Waarden
Vertrouwenspersoon
Laola-veld
Kleding
Sponsoren
+
Sponsoren
Sponsor worden
Vriendenclub Sparta'25
Onze sponsoren
Media
+
Video's
+
Historie
Fotoalbums
Uitslagen Senioren
Wedstrijddatum
Thuisteam
Uitteam
Uitslag
Competitiesoort
Status
Details
17-03
EFC 1
Sparta'25 1
5 - 1
regulier
Uitgespeeld
17-03
SV Meerssen 2
Sparta'25 2
2 - 5
regulier
Uitgespeeld
17-03
Sparta'25 3
Woenselse Boys 2
6 - 0
regulier
Uitgespeeld
17-03
Rood Wit'62 4
Sparta'25 4
2 - 1
regulier
Uitgespeeld
17-03
SV De Braak 3
Sparta'25 5
12 - 1
regulier
Uitgespeeld
17-03
Mifano 8
Sparta'25 6
2 - 3
regulier
Uitgespeeld
17-03
Sparta'25 7
RKVV Keldonk 2
4 - 0
regulier
Uitgespeeld
17-03
Sparta'25 VR1
VOW VR2
2 - 1
regulier
Uitgespeeld
16-03
Sparta'25 O23-1
Mifano O23-1
3 - 8
regulier
Uitgespeeld
16-03
RKHSV MO20-1
Sparta'25 MO20-1
3 - 1
regulier
Uitgespeeld
Uitslagen Junioren
Wedstrijddatum
Thuisteam
Uitteam
Uitslag
Competitiesoort
Status
Details
16-03
Berghem Sport JO19-1
Sparta'25 JO19-1
3 - 3
regulier
Uitgespeeld
16-03
Sparta'25 JO19-2
EGS'20 JO19-1
0 - 11
regulier
Uitgespeeld
16-03
Lierop JO17-1
Sparta'25 JO17-1
2 - 5
regulier
Uitgespeeld
16-03
S.V. Brandevoort JO15-1
Sparta'25 JO15-1
0 - 2
regulier
Uitgespeeld
16-03
Sparta'25 JO15-2
Stiphout Vooruit JO15-2
10 - 3
regulier
Uitgespeeld
16-03
Sparta'25 JO15-3
UDI'19/CSU JO15-4
1 - 6
regulier
Uitgespeeld
16-03
Sparta'25 MO15-1
Berghem Sport MO15-1
4 - 1
regulier
Uitgespeeld
Uitslagen Pupillen
Wedstrijddatum
Aanvangstijd
Thuisteam
Uitteam
Uitslag
Competitiesoort
Status
Details
16-03
13:15
RPC JO13-1
Sparta'25 JO13-1JM
4 - 1
regulier
Uitgespeeld
16-03
11:30
Mierlo Hout JO13-2
Sparta'25 JO13-2JM
5 - 3
regulier
Uitgespeeld
16-03
11:45
Sparta'25 JO13-3
SPV JO13-1
6 - 0
regulier
Uitgespeeld
16-03
09:15
Sparta'25 JO12-2JM
RPC JO12-2
0 - 1
regulier
Uitgespeeld
16-03
11:00
Sparta'25 JO12-3JM
Milheezer Boys JO12-1JM
3 - 2
regulier
Uitgespeeld
16-03
11:15
SV Unitas'59 JO12-6
Sparta'25 JO12-4
4 - 9
regulier
Uitgespeeld
16-03
13:10
RKVVO JO11-1
Sparta'25 JO11-1JM
9 - 0
regulier
Uitgespeeld
16-03
08:30
S.V. Brandevoort JO11-2
Sparta'25 JO11-2JM
5 - 1
regulier
Uitgespeeld
16-03
11:00
Sparta'25 JO11-4JM
Geldrop JO11-5
7 - 0
regulier
Uitgespeeld