• Op naar de reünie: interview Carmen van Veggel

  • In aanloop naar de reünie van vrijdag 19 september plaatsen we de komende maanden diverse interviews met prominente Spartaleden uit het heden en verleden. Carmen van Veggel is de tweede die we hebben geïnterviewd.

    Hoe lang ben je al lid van Sparta ’25 en wat zijn jouw activiteiten en/of functies (geweest) bij deze club?
    Ik ben lid sinds 1-8-1987. In het verleden was ik actief voetbalster bij Dames en Veterinnen (tot en met 2022). Daarna trainer/coach/Llider bij diverse jeugdteams (tot 2023), stagebegeleider, bestuurslid Communicatie (2004-2010), organisatie reünie damesvoetbal Sparta’25 in 2011 (40-jaar bestaan Damesvoetbal Sparta’25) en de organisatie van de Spartade. 

    Op dit moment verzorg ik de ledenadministratie en ben ik asistent Hoofd Jeugdopleiding Bovenbouw.

    Waar staat volgens jou Sparta ’25 voor?
    Een sterke en bloeiende vereniging. Sparta’25 is meer dan alleen een plek om te voetballen. Het is een club waar voetbal, vriendschap en verbinding samenkomt.

    Kun je een leuke anekdote of hoogtepunt noemen uit je tijd bij de club?
    Sportief hoogtepunt was toch wel het seizoen 2007-2008. We behaalden met Dames 1 het kampioenschap en ook de beker werd gewonnen. Alles klopte toen. Voor het eerst in de historie ging Sparta’25 Dames 1 in de landelijke competitie spelen.

    We werden medio april al kampioen. De weken daarna behaalden nog 4 seniorenteams (1-3-4-5) het kampioenschap. Het bleef dus niet alleen bij dat ene feestweekend maar we deden het iedere zondag dunnetjes over. Het waren geweldige feesten met alle seniorenteams en iedereen die zich verbonden voelde met Sparta’25. Het leefde in Beek en Donk en zorgde voor verbinding.

    De trainingskampen met de speelsters en begeleiding en de weekendjes weg in binnen- en buitenland met het damesteam met en zonder aanhang staan ook in mijn geheugen gegrift. Herinneringen voor het leven! Anekdotes laat ik hierbij achterwege want zoals we zeggen: wat gebeurde in die weekenden blijft daar.

    Wat hoop je dat Sparta ’25 als club over 25 jaar zal zijn?
    Een sterke en bloeiende vereniging. Een club welke nog steeds een grote rol speelt in de lokale gemeenschap. En hopelijk kunnen we dan zeggen dat we al vele jaren een representatieve parkeergelegenheid hebben i.p.v. de huidige.

    Waarom ga jij op 19 september a.s. naar de reünie?
    Nostalgie! Weerzien van oud-teamgenoten en (oud)-leden en samen en herinneringen ophalen.

    Mekd u gratis aan voor de reüunie via: reunie@sparta25.nl.