Opening E-corner 12 januari 2019

Gepubliceerd op 04 januari 2019

Op 12 januari a.s. zal de E-corner officieel worden geopend in bijzijn van vertegenwoordigers van alle vier de Laarbeekse voetbalclubs en gemeente. Die dag zal er een toernooi worden gespeeld (Fifa2019) op de PlayStation, waarbij elke vereniging zal worden vertegenwoordigd door twee spelers. Wij roepen alle Fifa-spelers van J013-4, J013-3, J013-2, J015-4, J015-3 en J015-2 die het spelletje goed beheersen op om zich voor 10 januari op te geven via communicatiezaken@sparta25.nl. Uit alle aanmeldingen worden twee spelers uitgeloot om aan het minitoernooi deel te nemen.

Wij hebben bewust besloten om eerst spelers van de recreatieve jeugdteams van de J013 en J015 uit te nodigen om onze club dan te vertegenwoordigen. Zodat zij een kans krijgen om ook eens 'in de picture' te staan. Immers, onze vereniging is er voor iedereen. Mochten zich geen kinderen uit die teams zich opgeven als kandidaat dan zullen onze selectieteams worden benaderd. De bedoeling is dat we in een later stadium wedstrijden/competitie houden voor ALLE teams van onze vereniging, nu gaat het puur om de officiële opening van onze E-corner.

« ga terug

Instagram

Fout: API koppeling ontbreekt

Tweets

Volg Sparta'25