Op 6 november 2025 bestaat onze vereniging precies 100 jaar.
Deze dag en het weekend dat hierop volgt zullen volledig in het teken staan van ons jubileum. Vier dagen boordevol activiteiten voor jong en oud. Van 6 tot en met 9 november zijn er geen officiële voetbalactiviteiten gepland. Iedereen is dus in de gelegenheid en uitgenodigd om dit feest met ons mee te vieren. Dus leden, ouders, supporters, sponsoren, vrijwilligers en iedereen die Sparta’25 een warm hart toedraagt is van harte welkom.
Donderdag 6 november 2025 Sparta’25 bestaat precies 100 jaar
18:00 uur Jubileumuitzending Omroep Peelrand
Opnames op het hoofdveld Uitzending live vanaf de zittribune te volgen voor jong en oud. Met medewerking van diverse Spartanen uit het heden en verleden
Gratis toegankelijk voor iedereen
20:00 uur Jubileumborrel Gezellige borrel in ons clubgebouw
Toespraak voorzitter Erwin Gramser
Vertoning jubileumuitzending Omroep Peelrand
Gratis toegankelijk voor iedereen
Vrijdag 7 november 2025 Friday Night Party
Kaarten verkrijgbaar via https://shop.ikbenaanwezig.nl/tickets/event/century-events
Zaterdag 8 november 2025
Dag voor de jeugd en feestavond
09.00 uur Bezoek Bobbejaanland voor JO14 tot en met JO17/MO17
09.00 uur Spellendag voor JO6 tot en met JO10
12.30 uur Spellendag voor JO11 tot en met JO13/MO13
Zondag 9 november 2025
11.00 uur Jubileumbrunch (kaarten te koop in kantine en online, toegankelijk voor iedereen) Een mooie gelegenheid om samen te genieten van een hapje en drankje en terug te blikken op het jubileumjaar. Aanmelden kan tot uiterlijk 26 oktober in de kantine en via de volgende link: Sunday Brunch - Ik Ben Aanwezig
De kosten voor de brunch bedragen €10,- per persoon.
14.00 uur Dienstenveiling i.s.m. met de Teugelders van Ganzendonck
Meer dan 120 diensten zullen worden geveild. Ludieke diensten, mooie producten, onvergetelijke ervaringen. Voor iedereen toegankelijk. Gratis toegang.