• Historische voorzitters

    1920 - 1925 Toon van Neerven  
    1925 - 1930 Piet van Deursen Sparta'25 heropgericht in 1925 
    1930 - 18-07-1966 Marinus van de Vorst  
    18-07-1966 - 17-08-1981 Leo van Griensven  
    17-08-1981 - 1988 Jan Hesselmans Gestopt halverwege seizoen '88/'89
    1988 - 17-09-1990 Henk Verhappen Ad interim
    17-09-1990 - 17-11-1997 Henk Verhappen  
    17-11-1997 - 04-11-2002 Peter Verbruggen  
    04-11-2002 - 01-10-2007 Erik van der Vrande  
    01-10-2007 - 01-2010 Jan Leenders Ad interim
    01-2010 - 19-01-2015 Brechje Biemans  
    19-01-2015 - heden Roel Janssen