Hoofdbestuur Sparta'25

 

Voorzitter

Roel Janssen

voorzitter@sparta25.nl 

T 06 46 07 65 58

Secretaris

Bert van Rixtel

secretaris@sparta25.nl

T 06 23 63 15 16 

 

Penningmeester

Jan Leenders

penningmeester@sparta25.nl

T 06 20 64 31 39

 

Jeugdzaken

Vacature

 

Contactpersoon jeugdcommissie:

Sven van Leuken

jeugdzaken@sparta25.nl

T 06 53 20 81 42 

 

Wedstrijdzaken

Vacature

 

Contactpersoon junioren: Marijke Verheijen

T 06 46 05 24 82

Contactpersoon senioren: Mari Vesters

T  06 22 45 04 81

wedstrijdzaken@sparta25.nl

Vrijwilligerszaken

Cor Engels

vrijwilligerszaken@sparta25.nl 

T 06 21 84 65 80 

 

Sponsorzaken

Vacature

sponsorzaken@sparta25.nl

 

PR & Communicatie

Vacature

communicatiezaken@sparta25.nl

 

 

Accommodatie

Marco Leenders

accommodatiezaken@sparta25.nl  

T 06 54 27 22 49

 

Voetbalzaken

Vacature

voetbalzaken@sparta25.nl

 

Projecten

Vacature

Projectzaken@sparta25.nl 

 

 

 

Het Dagelijks Bestuur van Sparta'25 wordt gevormd door de voorzitter, secretaris en penningmeester. 

Instagram

Fout: API koppeling ontbreekt

Tweets

Volg Sparta'25