Hoofdbestuur Sparta'25

 

Voorzitter

Roel Janssen

voorzitter@sparta25.nl 

T 06 46 07 65 58

Secretaris

Bert van Rixtel

secretaris@sparta25.nl

T 06 23 63 15 16 

 

Penningmeester

Jan Leenders

penningmeester@sparta25.nl

T 06 20 64 31 39

 

Jeugdzaken

Sven van Leuken

jeugdzaken@sparta25.nl

T 06 53 20 81 42 

 

Wedstrijdzaken

Vacature

Contactpersoon: Marijke Verheijen

wedstrijdzaken@sparta25.nl

 

Vrijwilligerszaken

Cor Engels

vrijwilligerszaken@sparta25.nl 

T 06 21 84 65 80 

 

Sponsorzaken

Vacature

sponsorzaken@sparta25.nl

 

PR & Communicatie

Vacature

communicatiezaken@sparta25.nl

 

 

Accommodatie

Marco Leenders

accommodatiezaken@sparta25.nl  

T 06 54 27 22 49

 

Voetbalzaken

Marcel Bussers

voetbalzaken@sparta25.nl

T 06 30 13 13 39

Projecten

Brechje Biemans 

Projectzaken@sparta25.nl 

T 06 55 68 65 85

 

 

Het Dagelijks Bestuur van Sparta'25 wordt gevormd door de voorzitter, secretaris en penningmeester. 

Tweets

  • @Sparta25 Sparta'25 bedankt alle supporters die ons eerste elftal hebben gesteund in Handel.
  • @Sparta25 Vianen gefeliciteerd met het kampioenschap
  • @Sparta25 Sparta'25 komt terug door fraai doelpunt van Elco: 1-2
  • @Sparta25 Ruststand bij Handel-Sparta'25 is 2-0

Volg Sparta'25