Het jeugdteam van Sparta’25 JO11-3 speelt sinds kort zijn wedstrijden in nieuwe shirts, met de naam van Berkers Bouw.
Vanaf zijn 16de heeft eigenaar Tom Berkers ervaring opgebouwd met een bijbaan op de bouw. Hij heeft daar allerlei werkzaamheden uitgevoerd. In de tussentijd was hij ook bezig met een studie leraar in de autotechniek, waar hij nu nog 3 dagen in de week les in geeft op het VMBO in Den Bosch. Na twee keer zelf een huis gebouwd te hebben, besloot Tom om in 2017 als ZZP-er in de bouw te starten.
Hij is begonnen met kleine werkzaamheden, maar dat is snel gegroeid tot de bouw van complete huizen. Op maandag, vrijdag en zaterdag vind je Tom op de bouw. Tom staat voor duidelijke communicatie met de klant en voor 100 % kwaliteit en eerlijke en oprechte adviezen. Zijn intentie is om nog een keer aannemerspapieren te halen, maar hij is nu nog bezig om een HBO studie Bouw en interieur af te ronden.
Naast zijn drukke werkzaamheden is Tom ook nog 1 keer in de week als jeugdtrainer verbonden aan de club.
Daar heeft hij gezien dat er heel wat komt kijken om een voetbalclub met vrijwilligers te leiden. Dit is ook de reden dat hij shirtsponsor geworden is van het team waarin zijn zoon speelt.