Sparta’25 nipt ten onder in Deurne |

Sparta’25 is er zondag niet in geslaagd runner-up Deurne punten afhandig te maken. De Beek en Donkenaren gaven goed partij maar creëerden te weinig kansen om aanspraak te maken op een of meerdere punten. Andy van der Vegt was het dichtst bij een doelpunt. Hij raakte bij een 0-0 stand in de eerste heft de onderkant van de lat.
Deurne begon sterk aan het duel op het koude sportpark Kranemortel, dat is voorzien van kunstgras. Er waren direct enkele kansen voor de aanvallers van Deurne maar Hans van Dijk hield zijn doel schoon. Sparta’25 was dicht bij een doelpunt toen een kopbal van Andy van der Vegt tegen de lat kwam. Enkele ogenblikken later was het Deurne dat de lat raakte. Na een half uur was het Deurne dat op een 1-0 voorsprong kwam. Bart van Schijndel was de doelpuntenmaker. Nog voor rust dacht Sparta’25 aanspraak te mogen maken op een strafschop na een overtreding op Andy van der egt maar scheidsrechter Kok uit Maastricht weigerde de bal op de stip te leggen.
Na rust speelde Deurne een stuk slordiger en was het Sparta dat beter in de wedstrijd kwam. Met invaller Thijs Kluijtmans en de uitblinkende Nico Jansen was het merendeel van het balbezit voor Sparta’25. Goed verdedigen van Deurne en slordigheid in de laatste pass of voorzet zorgden er echter voor dat grote kansen uitbleven. Deurne bleef op de been en mocht na het missen van enkele kansen in de slotfase van de wedstrijd de drie punten in de zak steken.
Op 13 september verloor Sparta’25 kansloos. Dit keer speelde Sparta tot het laatste moment voor de punten mee. Dus een mooie progressie voor de mannen van Harry Blokhuis. Volgende week komt koploper Blauw Geel’38 op bezoek. Hopelijk kunnen onze jongens het de tegenstander net zo moeilijk maken als tegen Deurne en hopelijk blijven er dan wel een of meer punt op ’t Heereind. Tot zondag 20 december.
Opstelling |