Hoofdbestuur Sparta'25

 

Voorzitter

Roel Janssen


voorzitter@sparta25.nl 

T 06 46 07 65 58

Secretaris

 Bert van Rixtel


secretaris@sparta25.nl

T 06 23 63 15 16 

 

Penningmeester

Jan Leenders

penningmeester@sparta25.nl

T 06 20 64 31 39

 

Jeugdzaken

Vacature

jeugdzaken@sparta25.nl

 

 

Wedstrijdzaken

Vacature

Contactpersoon: Hans van Zoggel

wedstrijdzaken@sparta25.nl

T 06 53 97 68 14

 

 

Vrijwilligerszaken

Mari Vesters

vrijwilligerszaken@sparta25.nl 

T 06 22 45 04 81 

 

Sponsorzaken

VACATURE


sponsorzaken@sparta25.nl

 

PR & Communicatie

Frank van Halteren


communicatiezaken@sparta25.nl

T 06 41 27 09 77  

 

Accommodatie

Marco Leenders


accommodatiezaken@sparta25.nl 
 

 

Voetbalzaken

Marcel Bussers

voetbalzaken@sparta25.nl

 

Projecten

Brechje Biemans 

Projectzaken@sparta25.nl 

T 06 55 68 65 85

 


Het Dagelijks Bestuur van Sparta'25 wordt gevormd door de voorzitter, secretaris en penningmeester.