Hoofdbestuur Sparta'25

 

Voorzitter

Roel Janssen

voorzitter@sparta25.nl 

T 06 46 07 65 58

Secretaris

Bert van Rixtel

secretaris@sparta25.nl

T 06 23 63 15 16 

 

Penningmeester

Jan Leenders

penningmeester@sparta25.nl

T 06 20 64 31 39

 

Jeugdzaken

Sven van Leuken

jeugdzaken@sparta25.nl

 

 

Wedstrijdzaken

Vacature

Contactpersoon: Marijke Verheijen

wedstrijdzaken@sparta25.nl

 

 

 

Vrijwilligerszaken

Cor Engels

vrijwilligerszaken@sparta25.nl 

 

 

Sponsorzaken

VACATURE


sponsorzaken@sparta25.nl

 

PR & Communicatie

Frank van Halteren


communicatiezaken@sparta25.nl

 

 

Accommodatie

Marco Leenders

accommodatiezaken@sparta25.nl  

 

Voetbalzaken

Marcel Bussers

voetbalzaken@sparta25.nl

 

Projecten

Brechje Biemans 

Projectzaken@sparta25.nl 

 

 

 

Het Dagelijks Bestuur van Sparta'25 wordt gevormd door de voorzitter, secretaris en penningmeester. 

 

 

 

Instagram

Fout: API koppeling ontbreekt

Tweets

  • @Sparta25 Kippenvel..... https://t.co/AzBmWmHOTj
  • @Sparta25 Vanochtend hebben we met een grote groep Spartanen waardig afscheid genomen van onze Generaal, Henny Donkers. Respeā€¦ https://t.co/c5LWQs7Gey
  • @Sparta25 Morgenvroeg om 10:30 uur zal Henny Donkers nog een laatste keer een bezoek brengen aan ons Sportpark, op weg naar zijn laatste reis
  • @Sparta25 Wij bedanken alle aanwezigen vanavond bij het afscheid van ons erelid Henny Donkers. #Respect

Volg Sparta'25