Historie voorzitters

Voorzitters van Sparta'25

Naam   

van   

tot   

Bijzonderheid  

Toon van Neerven     1920 1925  
       
Piet van Deursen 1925 1930 Sparta'25 heropgericht in 1925
       
Marinus van de Vorst   1930 18-7-1966  
       
Leo van Griensven 18-7-1966 17-8-1981  
       
Jan Hesselmans 17-8-1981 Eind 1988 Halverwege seizoen 88-89 gestopt
       
Henk Verhappen (a.i.)   Eind 1988 17-9-1990

2 jaar a.i. voorzitter alvorens

hij formeel voorzitter werd

       
Henk Verhappen 17-9-1990 17-11-1997  
       
Peter Verbruggen 17-11-1997 4-11-2002  
       
Erik van der Vrande 4-11-2002 1-10-2007  
       
Jan Leenders (a.i.) 1-10-2007

 januari 2010

ruim 2 jaar a.i. voorzitter geweest
       
Brechje Biemans januari 2010  19-1-2015  
       
Roel Janssen 19-1-2015